KEÇİÖREN TATLISES ÇİĞKÖFTE
Şevkat mahallesi Kızlarpınarı cad. no:56/b mecidiye durağı Keçiören / ANKARA
Tel : +90 312 360 99 60
 
Keçiören Tatlıses Çiğköfte

Tatlıses Çiğköfte'nin Keçiören şubesi olarak hizmet vermekten gurur duymaktayız. Kalite standartlarını belirlenmesinde öncü olan Tatlıses Çiğköfte, sağlıklı yaşam koşullarını gözeterek üretimlerine devam etmektedir. Keçiören şubesi olarak çağın gereksinimlerini en iyi bir şekilde değerlendirip, siz değerli müşterilerimize seçkin firmamızın vazgeçilmez ürünlerini hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktayız.

Çiğ köftede bulunan, bulgur mide dostudur, acı biber ve nar ekşisi kanser düşmanıdır, ceviz kollesterol düşürür ve saçlara faydalıdır. Ve unutmayınız ki çiğ köfte şişmanlatmaz, sağlığa faydalıdır.

Sipariş verin kazançlı çıkın

Kalite koşulları
Helal Gıda Nedir

Helal gıda; Müslüman tüketiciler için gıda maddesinin tüm sürecinin islami koşullara uygun olarak düzenlenmesi üretimde kullanılan tüm hammaddelerin gdo'suz katkısız, islam dininin kurallarına uygun seçilmesi, üretim hattında kullanılantüm kimyasal ve dezenfektanların alkolsüz olması ve üreten personelin hijyen kurallarına birebir riayet etmesi ile üretilen üründür.

Devamı için

 Sipariş verin kazançlı çıkın

Yukarı

Yukarı